• DOLAR TL
  • EURO TL
  • Altın TL

ANTALYA’DA AIDS PANİĞİ

antalyada-aids-panigi

Döşemealtı’nda eş değiştirme ve ev partilerine katılan çiftlerde HIV virüsü tespit edildiği iddiası kenti karıştırdı. AİDS paniği yaşayan çift: Evet belamızı aradık ve büyük ihtimal bulduk. Hem de hiç partiye katılmadan…
27 Şubat 2019 Çarşamba 16:59

 AIDS paniği yaşayan swinger: Evet belamızı aradık ve büyük ihtimal bulduk. Hem de hiç partiye katılmadan…

 

ANTALYA’DA AIDS PANİĞİ

 

Döşemealtı’nda eş değiştirme ve ev partilerine katılan çiftlerde HIV virüsü tespit edildiği iddiası kenti karıştırdı. AIDS paniği yaşayan çift: Evet belamızı aradık ve büyük ihtimal bulduk. Hem de hiç partiye katılmadan… 

HABER: Şükrü AĞIRMAN

Kasıtlı bulaştırıldı iddiası

“ANTALYA’da AIDS” görünen isimli “Antalya_AIDS” isimli bir twitter hesabından 24-25 Şubat 2019 günü paylaşılan tweetlerdeki iddialar sosyal medyayı ve kenti karıştırdı. Twitter hesabında yapılan paylaşımlarda yer alan iddialara göre Antalya Döşemealtı’nda diskolu, havuzlu bir villada swinger yani eş paylaşma ve değiştirme partileri yapılıyordu. Buraya katılan bir çiftin çocukları lösemi tedavisi görüyordu. 3 hafta önceki kan testi temiz çıkan anneye; geçen hafta çocuğuna kan vereceği sırada yapılan test HIV Pozitif çıktı. AIDS olduğu paniğiyle aile perişan oldu. Baba ve çocukta ise HIV virüsüne rastlanmadı.

 

Herkes test yaptırsın uyarısı

AIDS paniği yaşayan çiftle beraber olan hesap sahibi çift de HIV virüsü bulaştığı şüphesiyle twitter hesabından paylaşımlarda bulundu. Yaptığı paylaşımların gerçek olduğunu öne süren hesap sahibi, Döşemealtı’ndaki zengin villa sahibinin AIDS’li olduğunu bir çok kişinin bildiğini sonradan öğrendiklerini, bu kişiyle ve eşi olarak tanıştırdığı kişiyle ilişkiye girenlerin ve bu çiftle ilişkiye girenlerle ilişkiye girenlerin test yaptırmasını istedi.

 

Evet belamızı aradık

Twitter’da olay için “Antalya’da herkese bilerek isteyerek hastalık bulaştıran insanlar var. Bunu biz yaşadık”, iddiaya inanmayanlar için “Ahhhhhh ah keşke bir şaka olsaydı. Keşke yalan keşke bir iftira olsaydı” sözleriyle paylaşımlarda bulunan hesap sahibi pişmanlığını ise “Evet belamızı aradık ve büyük ihtimal bulduk. Hem de hiç partiye katılmadan…” sözleriyle ifade etti. Kendi testlerinin olumsuz çıktığını ancak 45 günlük bekleme süresi sonucunda bir test daha yapmaları gerektiğini belirterek “Hastane, 1.5 ay sonra testi tekrar etmemizi söyledi. Eğer sonuç kötü çıkarsa gider vururum şerefsizi. Yeter ki kaybedecek bir şeyim kalmasın” yazdı.

 

Twitter’a da seslendi

Virüsün vücuda girmesinden sonra 45 günlük bir kuluçka süresi bulunuyor. Kesin sonuç için bu nedenle testin negatif çıkması durumunda bir buçuk ay sonra tekrar edilmesi gerekiyor. Korkunç iddialarda bulunan hesap sahibi, Twitter yönetimine yönelik olarak da “Sayın Twitter yönetimi: Kötü niyetli şikâyetler nedeniyle 4 defa kimlik bilgilerimi ve telefon numaramı doğrulamamı istediniz. Hepsini yaptım. Bu mesajlarımda kimseyi doğrudan suçlamıyorum. Kimlik bilgilerim, telefon numaram sizde mevcut. Amacım bir kocaman ildeki insanları, bizlerin yüz yüze kaldığı ölüm riskinden korumak. Elinizi vicdanınıza koyun” yazdı.

 

İşte o korkunç iddialar

Twitter hesabında yapılan paylaşımlarda şu ifadeler dikkat çekti: “Antalya’da villa partisine katılan küçük çocuklu arkadaşımız maalesef AIDS hastası oldular. Küçük çocuklarına bu hastalığın bulaşıp bulaşmadığı bir ay sonraki testte anlaşılacak”, “Döşemealtı E..n  T…k Çiftliği yakınındaki evde katıldıkları partide AIDS virüsü kapan arkadaşlarımız, hastalığın erken fark edilmesi sonucu tedavilerine başladılar”, “Evinde kendine ait diskosu havuzu olan zengin bir adam ve genç karısının bütün Antalya’ya AIDS bulaştırdığını öğrendik. Oraya giden çift, maalesef bizi de riske attı. Arkadaşlar lütfen dikkat... Bizim sürekli beraber olduğumuz çift arkadaşımız yandı. Biz de korku içerisindeyiz. Evet belamızı aradık ve büyük ihtimal bulduk. Hem de hiç partiye katılmadan”, “Hastane, 1.5 ay sonra testi tekrar etmemizi söyledi. Eğer sonuç kötü çıkarsa gider vururum şerefsizi. Yeter ki kaybedecek bir şeyim kalmasın”, “Bazıları bana yazıyor. Diyor ki: ‘'Gerçek olmasa bile güzel bir konuya dikkat çekmişsiniz’. Bunu yazan bir değil, iki değil, beş değil. Bu kadar çok kişi yazınca buradan hepsine şunu demek istiyorum: Ahhhhhh ah keşke bir şaka olsaydı. Keşke yalan keşke bir iftira olsaydı”, “Utanmayın arkadaşlar, bu konu ciddi. Yakında öğreneceksiniz. Konuyu hastane yetkilileri ve devlet takibe almış. İnternetten test alın mutlaka erken tespit edin. Yoksa sonu hızlı bir ölüm. Kendinize acımazsanız partnerlerinizi düşünün”, “Antalya’da herkese bilerek isteyerek hastalık bulaştıran insanlar var. Bunu biz yaşadık. Lösemi hastası evladına bilmeden kan veren arkadaşımız perişan. Bize hastalığı bulaştırıp bulaştırmadığını bilmediği halde haber verdiler. Herkes biraz insan olsun. Bu insana dur deyin. Dur!”


Haber okunma sayısı: 1370Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

ANTALYA - HAVA DURUMU

ANTALYA

FOTO GALERİ