• DOLAR TL
  • EURO TL
  • Altın TL

Akdeniz Manşet, iftarda buluşturdu

akdeniz-manset-iftarda-bulusturdu

Akdeniz Manşet gazetesi 18’nci kuruluş yıl dönümünde My Meating Grill & Lounge Bar & Restaurant’da verdiği iftarda meslektaşları bir araya getirdi
21 Mayıs 2018 Pazartesi 20:17

Akdeniz Manşet 
iftarda buluştu

Akdeniz Manşet Gazetesi 18’inci kuruluş yıldönümünde MyMeating Restoran’da verdiği iftarda meslektaşları bir araya getirdi. Geceye kendisi de sarı basın kartı sahibi bir gazeteci olan Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel de katıldı

HABER: Şükrü AĞIRMAN

Basın sektörü iftarda buluştu
19 Mayıs 2001 tarihinde kurulan Akdeniz Manşet Gazetesi 18’inci yılını kutluyor. Yıl dönümünde MyMeating Restoran’da iftar düzenlendi. İftara başta gazete ekibi olmak üzere kentte görev yapan basın mensupları ve gazete sahipleri davet edildi. Sarı basın kartı sahibi olan Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Basın Yayın ve Enformasyon (BYEGM) İl Müdürü Esen Diler, Basın İlân Kurumu (BİK) Antalya Şube Müdürü Nedim Engin, Antalya Gazeteciler Cemiyeti (AGC) Başkanı Mevlüt Yeni, cemiyetin önceki başkanı Erdoğan Kahya, Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) Antalya Şube Yönetimi,  Büyükşehir Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanı ve ayrıca belediyenin Protokol Şube Müdür Vekili de olan Ali Ergin, Başkan Türel’in Basın Danışmanı Selami Şahin ve Büyükşehir Belediyesi Destek Hizmetleri Daire Başkanı İlyas Çopur da Akdeniz Manşet gazetesini bu gecede yalnız bırakmadı.


Aileler ile birlikte iftar
Antalya basın sektöründe görev yapan meslektaşlar ve gazete sahipleri, aileleriyle birlikte iftar yemeğinde bir araya geldi. İftar yemeğinden sonra dualar edildi. Gazetede 10 yılı ve 15 yılı aşkın süredir görev yapan çalışanlara çeşitli hediyeler dağıtıldı. Akdeniz Manşet Gazetesi İmtiyaz Sahibi Derya Çiçek, Tüzel Kişi Temsilcisi Murat Çiçek, Sorumlu Yazı İşleri Müdürü ve TSYD Antalya Şube Başkanı Şifa Çiçek konuklarla tek tek yakından ilgilendi. Başkan Menderes Türel gecede kısa bir konuşma yaparak nice 18 yıllara temennisinde bulundu. Başkan Türel’in konuşması uzun süre alkışlandı. Yaşamını kaybeden, gazete ekibinden Emel Ay, Atilla Tur ve Haluk Üncel rahmetle anıldı. Bir rahatsızlığından dolayı tedavi gören Cengizhan Yıldırım’a geçmiş olsun dileklerinde bulunuldu. Gecede gazetenin çalışmalarını gösteren kısa bir video gösterisi de yayımlandı.Kimler katıldı
Geceye Büyükşehir Belediye Başkanı Türel, belediye yöneticileri, BİK Şube Müdürü, BYEGM İl Müdürü, AGC eski ve yeni başkanlarının dışında çeşitli yerel gazete, internet siteleri ve haber ajanslarının sahipleri, yöneticileri ve çalışanlarından oluşan birçok basın mensubu isim de katıldı. Geceye katılanlar arasında Dursun Gündoğdu, Haşmet Öyken, Rasim Gündüz, Salih Uçar, İbrahim Okumamış, TSYD yönetiminden Şifa Çiçek, Ali Tongülüs, Erkan Erman ve Sabri Çağlar, Cafer Eser, Salim Uzun, Süleyman Gezici, İdris Taş, Ali Buldu, Teslime Tosun, Murat Şükrü Seyirci, Hasan Demir, Emin Demir, Dilek Bozkurt Özgenç, Yalçın Küçük, gazete ekibinden vefat eden Emel Ay, Haluk Üncel ve Atilla Tur’un aileleri, köşe yazarları Eşref Ural, M. Zihni Tunca, Ahmet Karaben, Agah Başdeğirmen, Doğan Balakan, Mevlüt Köküş dikkat çekti.

Gecede, gazetede 10 yıl ve 15 yılı dolduran gazete ekibine çeşitli hediyeler verildi.

10 YILINI DOLDURANLAR:
Hasret Çelik’in hediyesini Basın Yayın ve Enformasyon İl Müdürü Esen Diler, Gülşen Gökkurt Uygun’un hediyesini Basın İlân Kurumu Antalya Şube Müdürü Nedim Engin takdim etti.

Umut Özen hediyesini Ali Tongülüs’ün, Serpil Çiçek hediyesini Bahattin Çiçek’in elinden aldı.

Akdeniz Manşet gazetesi İstihbarat ve Haber Bölüm Şefi Şükrü Ağırman hediyesini Antalya Gazeteciler Cemiyeti önceki Başkanı, duayen gazeteci Erdoğan Kahya’nın elinden aldı. Kasım Çiçek’e hediyesini Antalya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mevlüt Yeni takdim etti.

İzzet Önsel’e hediyesini Vedat Gürhan, Derviş Çifçi’ye ise TSYD Antalya Şube Başkanı ve Akdeniz Manşet Gazetesi Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Şifa Çiçek verdi.

15 YILI DOLDURANLAR:
Gazetede 15 yılını dolduranlardan Esra Altunkes’e hediyesini gazetenin en genç ve en yeni aile üyesi Berk Üncel; Ramazan Bozca’ya hediyesini gazetenin kurucularından ve Akdeniz Manşet gazetesi İmtiyaz Sahibi Derya Çiçek verdi.

Sidret Memil’e hediyesini Sultani Akkurt takdim etti. Zehra Varlı hediyesini, kendisi de sarı basın kartı sahibi bir gazeteci olan Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’in elinden aldı.

 


Haber okunma sayısı: 2031Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

ANTALYA - HAVA DURUMU

ANTALYA