• DOLAR TL
  • EURO TL
  • Altın TL

5 yıldızlı otelin lojmanı adeta bir kedi mezarlığı!

5-yildizli-otelin-lojmani--adeta-bir-kedi-mezarligi

Antalya’da 5 yıldızlı bir otele ait lojmanda çekilen bu görüntüler, turizm sektöründe otel çalışanlarının hangi şartlarda yaşadığını ortaya koydu
05 Nisan 2015 Pazar 00:05

 Kediler öldü mü öldürüldü mü!

 

Nisan ayında sezona merhaba diyen turizm sektöründeki bu görüntüler herkesi şok edecek

 

5 yıldızlı otelin lojmanıadeta bir kedi mezarlığı!

 

Antalya’da 5 yıldızlı bir otele ait lojmanda çekilen bu görüntüler, turizm sektöründe otel çalışanlarının hangi şartlarda yaşadığını ortaya koydu

 

Şükrü AĞIRMAN

Otel lojmanında ölü kediler

Turizm sektörünün ülke genelinde en yoğun faaliyet gösterdiği Antalya’da, ‘otel lojmanında kedi mezarlığı’ skandalı yaşanıyor. Kemer’in Göynük Mahallesi’ndeki 5 yıldızlı otele ait lojman binası, ölmüş ya da öldürülmüş kedilerin mezarlığı gibi. Kasım’da kapanıp Nisan’da sezonu açan otellerden birine ait lojmanda, sezonluk çalışan otel personeli kalacak!

 

Kediler öldü mü öldürüldü mü

Hijyen dışı durumun yaşandığı lojman, otelin hemen yanı başında. Olayın, denetime gelen birimlerden gizlendiği iddialar arasında. Ağır bir kokunun varlığını sürdürdüğü lojmanın kapıları geçen yıl Kasım ayında kapatılıp bu yıl geçen gün açıldı. Lojmanın kapıları kilitlenirken kediler içeride bilerek mi bırakıldı, kediler öldü mü öldürüldü mü merak konusu.

 

Kediler bilerek mi içeride bırakıldı

Olay görüntülere tanıklık eden bir isim, “Biz burada çalışacağız ve burada kalacak personelin yakalanacağı hastalığı bir düşünün. Her sezon böyle olaylar yaşanıyor ama gizleniyor. Burada ne kadar badana da yapılsa temizlenmez. İçerde telef olmuş, ölmüş ya da öldürülmüş çok sayıda kedi var. Lojman boşaltılırken kedilerin görülmemesi ise mümkün değil” dedi. 


Haber okunma sayısı: 3420Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

ANTALYA - HAVA DURUMU

ANTALYA