• DOLAR TL
  • EURO TL
  • Altın TL

İki Porsche bir belediye

iki-porsche--bir-belediye

Antalya’nın Kepez Belediyesinin artık Porsche sahibi iki meclis üyesi var. Biri AK Parti’li diğeri CHP’li meclis üyelerinden biri aynı zamanda Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi
17 Nisan 2019 Çarşamba 17:41

 Kepez Porsche’lendi

Kepez ilçesinde belediyenin artık Porsche’li meclis üyeleri var

 

İki Porsche

bir belediyeAntalya’nın Kepez Belediyesinin artık Porsche sahibi iki meclis üyesi var. Biri AK Parti’li diğeri CHP’li meclis üyelerinden biri aynı zamanda Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi

HABER: Şükrü AĞIRMAN

Belediye otoparkında 5 milyon lira

Antalya’da Büyükşehir ve merkez ilçelerin ilk belediye meclis toplantısı 13 Nisan 2019 günü yapıldı. Kepez ilçesinde biri muhalefetten diğeri iktidardan iki meclis üyesinin toplantıya Porsche marka otomobille gelmesi dikkat çekti. Antalya Kepez Belediyesinin iki meclis üyesi belediye otoparkına tanesi 2 buçuk milyon lirayı bulan Porsche otomobillerle girdi. Görenler şaşkına döndü.

 

Tanesi 2 buçuk milyonu buluyor

AK Parti’li Kepez Belediye Meclis Üyesi Nebi Sezgin ile CHP’li Büyükşehir ve Kepez İlçe Belediye Meclis Üyesi Oktay Başaran belediye otoparkına Porsche Panamera otomobille park etti. Nebi Sezgin’in otomobilinin, plaka harf grubunun isminin baş harfleriyle başlaması dikkat çekti. Bu araçların 2019 modelleri, sahibinden.com gibi internet sitelerinde 2 buçuk milyon lira dolayında bir fiyatla satışa sunuluyor.

 

Vatandaş fotoğraf çektirdi

CHP’li Büyükşehir ve Kepez İlçe Belediye Meclis Üyesi Oktay Başaran da aynı gün düzenlenen Büyükşehir Belediyesindeki ilk meclis toplantısında aracını belediye binası başkan giriş kapısı önüne park etti. Başaran’ın aracını görenler fotoğraflarını çekti. Bazıları ise araçla birlikte selfie yaptı. Aracın fotoğrafını neden çektiğini ve neden araçla selfie fotoğraf çektirdiğini sorduğumuz vatandaş “Belediye önüne her gün Porsche park etmiyor” cevabını verdi.

 

İkisi de iş insanı

İki meclis üyesinin de iş insanı olduğu öğrenildi. Burdur Dirmilli genç iş insanı olan İç Mimar Oktay Başaran; CHP’li eski milletvekili adayı Mehmet Başaran ve Kepez eski Belediye Başkan adayı Zeki Başaran’ın yeğeni olarak biliniyor. Kepez Sanayici İş Adamları Derneği KEPSİAD üyesi olan Başaran, Antalya Burdurlular Derneğinde Yönetim Kurulu üyesi olarak da görev yapıyor. Mobilya ve beyaz eşya sektöründe hizmet veren ve kendi isminin yer aldığı bir AVM’nin sahibi olan Konyalı Nebi Sezgin ise belediye meclis üyeliğine AK Parti’li Kepez Belediye Başkanı Avukat Hakan Tütüncü’nün kontenjan listesinden girdi. Sezgin basına verdiği röportajlarda en sevdiği otomobilin Porsche olduğunu söylüyor.
CHP’li Büyükşehir ve Kepez İlçe Belediye Meclis Üyesi Oktay BaşaranAK Parti’li Kepez Belediye Meclis Üyesi Nebi Sezgin

AK Parti’li Kepez Belediye Meclis Üyesi Nebi Sezgin


Haber okunma sayısı: 1090Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

ANTALYA - HAVA DURUMU

ANTALYA