• DOLAR TL
  • EURO TL
  • Altın TL

Bir çukur iki hayat

bir-cukur-iki-hayat

Antalya Muratpaşa’da bir mahalledeki inşaat çukuru tilki ve yavrularının yuvası, inşaata ait konteynerler ise uyuşturucu bağımlılarının yuvası oldu!
10 Temmuz 2020 Cuma 08:57

Bir çukur iki hayat

Antalya Muratpaşa’da bir mahalledeki inşaat çukuru tilki ve yavrularının yuvası, inşaata ait konteynerler ise uyuşturucu bağımlılarının yuvası oldu!

Haber: Şükrü AĞIRMAN
Tilki yavruları yaşıyor
Burası Antalya’nın Muratpaşa ilçesindeki Ermenek Mahallesi. Bölgede Şehit Ali Daniyar isimli 10 No’lu Sokakta büyük bir inşaatın temel çukuru yer alıyor. Bu çukurda bir tilki ailesi yaşıyor. Tilkiler yavrularıyla beraber çukurda yaşam mücadelesi veriyor. Çukur âdeta tilkiler yuvası oldu. Ancak inşaat çevresindeki tek yaşam bu değil.

Konteynırlar uyuşturucu yuvası
Temel çukurunun hemen önünde ise işçiler için yapılan konteynerler bulunuyor. İnşaat alanı sahipsiz kaldığı ve çalışmalar devam etmediği için konteynerler boş. Bu konteynerler ise uyuşturucu bağımlılarının mekânı durumunda. Halk, yetkililerin bu uyuşturucu yuvalarına müdahale etmelerini istiyor.

Halk yardım istiyor
Hayvanlar çukurda hayatta kalma mücadelesi verirken insanlar çukur girişindeki konteynerlerde hemen her gün kendilerini âdeta öldürmek için uyuşturucu zehrini kullanıyor. Bölge sakinleri “Burası Muratpaşa Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü binası olacaktı. Temel atıldı. İnşaat bir yıldır bu halde. Başkanımız lütfen müdahale etsin” dedi.

Haber okunma sayısı: 12Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

ANTALYA - HAVA DURUMU

ANTALYA