• DOLAR TL
  • EURO TL
  • Altın TL

"2 binin üzerinde oy alırım"

2-binin-uzerinde-oy-alirim

Şoförler ve Otomobilciler Odasının başkanlık seçiminde aday olan 3'üncü isim Hüseyin Aksoy oldu. 4 bin 900 üyeli oda seçimi için Aksoy "Makam, mevki için değil; hizmet için adayız. Allah nasip ederse 6 Ekimde zaferle çıkacağıma eminim. 2 binin üzerinde oy alacağıma inanıyorum" dedi
12 Eylül 2019 Perşembe 14:29

 3 dönemdir yenen de yenilen de aynı

"2 binin üzerinde oy alırım"


Şoförler ve Otomobilciler Odasının başkanlık seçiminde aday olan 3'üncü isim Hüseyin Aksoy oldu. 4 bin 900 üyeli oda seçimi için Aksoy "Makam, mevki için değil; hizmet için adayız. Allah nasip ederse 6 Ekimde zaferle çıkacağıma eminim. 2 binin üzerinde oy alacağıma inanıyorum" dedi


HABER: Şükrü AĞIRMAN

Üçüncü aday AksoyKısa adı Antalya Şoförler ve Otomobilciler Odası olan Antalya Şoförler, Taksiciler, Minibüsçüler, Kamyoncular ve Nakliyeciler Esnafı Odası seçimlerinin başkanlık yarışında Hüseyin Aksoy da adaylığını açıkladı. 6 Ekimde gerçekleştirilecek olan olağanüstü seçimde mevcut başkan Mehmet Ali Alkan ile birlikte daha önceki seçimlerde aday olan Niyazi Özçelik de aday olarak ön plana çıkıyor. Hüseyin Aksoy, çalıştığı TerraCity As Taksi Durağında, okulların açıldığı ilk gün olan pazartesi günü kahvaltılı bir toplantı ile adaylığını açıkladı. 


Lüks makam aracı kullanmayacağım

Aksoy, "Seçilirsem lüks makam aracı kullanmayacağım. Buradan elde edeceğimiz gelirle öğrencilere aylık olarak verilen 60 TL’lik bursu 120 TL’ye çıkaracağım" dedi. Adaylık açıklamasına çok sayıda taksici esnafı, durak başkanı, taksici esnafı ve Antalya Yeni Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Arif Afşin gibi ağır toplar destek verdi. Aksoy açıklamasında, “Aldığım fikir alışverişi sonrası aday olmaya karar verdim. Bizim amacımız meslektaşımıza, ekmek yediğimiz sektöre hizmet etmek. Makam, mevki için değil; hizmet için adayız. Allah nasip ederse 6 Ekimde zaferle çıkacağıma eminim. 2 binin üzerinde oy alacağıma inanıyorum” açıklamasında bulundu. 


3 dönemdir yenen de yenilen de aynı

Aksoy, projelerini anlattığı konuşmasını şöyle sürdürdü: "Şu an ara bir seçime gideceğiz, elimizde sihirli bir değnek yok, genel seçime kadar odanın zedelenen itibarını tekrar kazandırmaya çalışacağız. Seçilirsem lüks makam aracı kullanmayacağım. Buradan elde edeceğimiz gelirle öğrencilere aylık olarak verilen 60 TL’lik bursu 120 TL’ye çıkaracağım. 300 TL olan muhasebe ücretini 150 TL’ye düşüreceğim. Gerekli görüşmeleri yapıp şehir merkezinde 2 tane istasyon açacağız. Durak bakım aracı yapacağız. Antalya’daki bütün taksi duraklarını Antalya’ya yakışan şekilde yenileyeceğiz. Acente projemiz var. Benim işim taksicilik; korsan ve rent a car taşımacılığına son vermeye çalışacağız. Nakliyeci, kamyoncu ve kamyonetçilerden odamızda yöneticiler olacak. İlgilenen yöneticimiz olacak. Bir problemleri olduğunda ulaşılabilir olacağız. Her yıl en az 500 üyemizin çocuklarını Çanakkale ve Ankara’da Anıtkabir’e götürerek vatan millet aşkını aşılayacağız. Bu projelerimi yaptıktan sonra yeni gelen arkadaşlarımızın önünü açacağız. Bu 3 dönemdir yenen de yenilen de aynı. Artık millet yeni bir yüz ve vizyon istiyor. Biz de kendimize inanıyoruz ve bu yüzden yola çıkıyoruz. Kendime ve ekibime güveniyorum. Sevda için adayım. Seçimin sonucu ne olursa olsun yine direksiyonda olacağım. 6 Ekimde elimden tutarsanız bu işi beraber yürütürüz. Genel olarak baştan sona yaşanan sorunları biliyor ve birebir görüyorum. Bunların son bulması için, esnafımızın daha rahat ve ferah bir üyelikte devam etmesi için, bizlerin de projeler üreterek yenilikçi ve geleceğe yönelik çalışmalarda her daim var olacağının kanıtını göstermek için oyunuza talibim. Ben sizi Allah'a emanet ediyorum. Hüseyin Aksoy kardeşinizi de yeni bir yüz olarak kabul etmenizi ve yapılacak olan bu seçimde yalnız bırakmamanızı gönülden diliyorum." 


İşte projeler

Aksoy'un projeleri ise şöyle: Yakıt istasyonu projesi, sosyal tesis projesi, servis ve bakım tesisi projesi, burs projesi, nakliyeciler ve kamyonculara garaj projesi, nakliyeci esnaflarına tahditli plaka projesi, durak bakım projesi, taksi duraklarının yenilenmesi projesi, sigorta danışmanlığı ve acenteliği projesi, korsan taşımacılara son verme projesi.


Haber okunma sayısı: 133Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

ANTALYA - HAVA DURUMU

ANTALYA