• DOLAR TL
  • EURO TL
  • Altın TL

Niye kestiniz? Niye diktiniz?

-niye-kestiniz-niye-diktiniz

Akdeniz Manşet’in “Bu ağaçlar size ne etti!” başlıklı haberi sonrası Antalya Serik’te kaldırımda kökünden kesilen ağaçların yerine yenisi dikildi!
13 Ağustos 2019 Salı 14:25

 Niye kestiniz?

Niye diktiniz?

 

Akdeniz Manşet’in “Bu ağaçlar size ne etti!” başlıklı haberi sonrası Antalya Serik’te kaldırımda kökünden kesilen ağaçların yerine yenisi dikildi!

 HABER: Şükrü AĞIRMAN

Niye kestiniz?

Akdeniz Manşet gazetesi geçtiğimiz günlerde yaşanan bir ağaç katliamını gündemine taşımıştı. Gazetede ve gazete internet sitesinin https://www.akdenizmanset.com.tr/bu-agaclar-size-ne-etti/161532/ linkinde bu olayın video görüntülü-fotoğraflı haberine yer verilmiş, turizm cennetinde hangi gerekçeyle ve hakla bilinmez ama birilerinin kaldırımdaki ağaçları âdeta katlettiği duyurulmuştu. Görüntüler izlendiğinde, Antalya’nın turizm cennetlerinden Serik ilçesi Kadriye Mahallesinin Recep Özer Caddesindeki ağaçların gövdelerinden tek tek kesildiği açıkça görülüyordu.

 

Niye diktiniz?

Katliam gibi kesimin neden ve hangi talimatla hangi kurum ya da kişilerce yapıldığı halen bilinmemekle beraber o kaldırımlar geçtiğimiz gün sessiz sedasız tekrar ağaçlandırıldı. Bölge sakinleri topu ilçe belediyesine atarken Antalya Valiliği, Büyükşehir Belediyesi, Cumhuriyet Başsavcılığı, kolluk kuvvetleri, Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü ile Tarım ve Orman İl Müdürlüğü sessizliğini koruyor. Devletin hiçbir kurumundan konuyla ilgili açıklama yapılamadı ancak “haber” sonrası birileri aynı yerleri yeniden ağaçlandırdı. Vatandaş ise merak ediyor, “Niye kestiniz? Niye diktiniz?” diye soruyor.


Haber okunma sayısı: 330Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

ANTALYA - HAVA DURUMU

ANTALYA