• DOLAR TL
  • EURO TL
  • Altın TL

Kooperatif başkanının eski eşiyle sekreteri kavga etti!

kooperatif-baskaninin-eski-esiyle-sekreteri-kavga-etti

Antalya’da başkanı olduğu kooperatife bir milyon lira borç veren iş adamı Arif Afşin’in Türkiye güzeli eski eşi ve sekreteri birbirine girdi. Afşin hakkında uzaklaştırma kararı verildi
08 Ekim 2018 Pazartesi 20:10

 Sekreterle eski eşin kavgasının olduğu yer bir kooperatif değil başkanın özel iş yeri

 

Kooperatif başkanının eski

eşiyle sekreteri kavga etti!

 Antalya’da başkanı olduğu kooperatife bir milyon lira borç veren iş adamı Arif Afşin’in Türkiye güzeli eski eşi ve sekreteri birbirine girdi. Afşin hakkında uzaklaştırma kararı verildi

Antalya’da başkan seçildiği kredi kefalet kooperatifine bir milyon lira borç vererek gündeme gelen Arif Afşin ve tescilli Türkiye Güzeli olan eşi Demet Özdemir boşanmıştı. Bir dönem özel okullarda yöneticilik de yapan 1991 Dream Girl Türkiye İkinci Güzeli Demet Özdemir ile iş adamı Arif Afşin, 2012’de Ramada Otel’de şaşaalı bir düğünle dünya evine girmişti. Dillere destan aşk 8 Mart 2016’da son buldu. Antalya’da Konyaaltı ilçesinde birçok arazinin ve Kepez ilçesi Dumlupınar Bulvarı üzerinde Taksi Center’in de sahibi olan ünlü iş adamı, Yeni Antalya Esnaf ve Sanatkârlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Arif Afşin ile eşinin evliliği bazı dedikodular ve iddialar sonrası sarsılmıştı. Mahkeme ise anlaşmalı boşanan çiftin 2013 yılında dünyaya gelen çocuklarının velâyetini anneye vermişti. Arif Afşin’in daha önce de biri resmi nikahlı olmak üzere 2 ayrı evliliği ve bu evliliklerden 2 çocuğu olduğu biliniyor. Konuya ilişkin haber, Akdeniz Manşet gazetesinde http://www.akdenizmanset.com.tr/ozel-haber/milyonluk-baskanin-evliligi-sona-erdi-h124735.html linkinde ‘Milyonluk başkanın evliliği sona erdi’ başlığıyla 5 Nisan 2016 tarihinde haber olmuştu.

 

Skandalın böylesi

O günden bu yana ayrı yaşayan ikilinin yolları geçtiğimiz günlerde karakolda kesişti. Demet Özdemir ile Afşin’in kooperatifteki sekreteri Hüsna Türedi’nin (Karaca), daha önce Demet Özdemir’in şu anda ise Arif Afşin’in işlettiği Konyaaltı ilçesindeki çiçekçide saç saça baş başa girdiği, polislerin olayı zorlukla yatıştırdığı öğrenildi. Demet Özdemir polis merkezindeki ifadesinde 18 Ağustos 2018 günü 5 yaşındaki oğullarının ‘babamı istiyorum’ demesi üzerine mesafe yakın olduğu için o anda bulundukları Konyaaltı sahilinden daha önce kendisine ait olan ve 24 Haziran 2018 günü eski eşine devrettiği Öğretmenevleri Mahallesi Atatürk Bulvarı üzerindeki çiçekçi dükkânına geldiklerini, oğlunu kaldırımda bu işyerinde çalışan dana önceden kendisinin yanında da çalışan iki elemana verdiğini, babasına göstermelerini istediğini, bu esnada aynı dükkândan çıkan daha önceden tanıdığı ve eşi ile ilişkisi olduğunu düşündüğü Hüsna Türedi’nin (Karaca) kendisine saldırdığını öne sürdü. Şahsın kendisine “Sen ne yüzle buraya geldin o….u, bırakın beni onu öldüreceğim” dediğini, şahsın kendisine tekmeler attığını, iş yeri çalışanlarının araya girdiğini, şahsı kesinlikle darp etmediğini, kooperatif sekreteri de olan bu şahsın kendisine bir kaç tane saksı fırlattığını, hatta saksılardan birisinin kafasına isabet ettiğini anlattı.

 

Sevgili iddiası

Bu sırada eski eşi olan kooperatif başkanı Arif Afşin’in geldiğini, onun da kendisini darp ettiğini, bu ana kadar olayı yatıştırmaya çalışan Fatih Yıldız isimli kişinin bir anda yanındaki kadın arkadaşını darp etmeye başladığını, o sırada gelen polis ekiplerinin olayı yatıştırdığını belirtti. Demet Özdemir, polisteki ifadesinde kendisini darp eden eski eşi Arif Afşin, tehdit hakarette bulunarak kendisini darp eden sevgilisi olduğunu öne sürdüğü Hüsna Türedi (Karaca) ile kendisine saldırmaya çalışan Arif Afşin’in başka evliliğinden olan oğlu Oğuz Afşin’den davacı ve şikâyetçi oldu. 6284 sayılı kanun kapsamında eski eşi kooperatif başkanı Arif Afşin ile Hüsna Türedi (Karaca) isimli kooperatif sekreteri şahıslar hakkında uzaklaştırma kararı talep etti. Mahkemece Demet Özdemir’in eski eşi olan Yeni Antalya Esnaf ve Sanatkârlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Arif Afşin hakkında 25 Ağustos 2018 günü 3 aylık uzaklaştırma kararı verildi. Afşin artık eski eşine yanaşamayacak. Çocuğunun velâyeti eski eşinde olduğu için belirli şartlar haricinde göremeyecek. Öte yandan tanıkların dışında kavga anının iş yerine ait kameralara yansıdığı da öğrenildi. 


Haber okunma sayısı: 1289Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

ANTALYA - HAVA DURUMU

ANTALYA

FOTO GALERİ